• Úvod
  • breadcrumb-arrow
  • Blog
  • breadcrumb-arrow
  • KDE NÁS VIDĚT: MOSER SE BLÝSKNE NA DOWNTOWN DUBAI
11. listopadu 2019

KDE NÁS VIDĚT: MOSER SE BLÝSKNE NA DOWNTOWN DUBAI

O našich blízkovýchodních plánech už něco málo víte – zbrusu nový Moser showroom v Dubai Design District (D3) bude brzy na světě!

Už teď se ale Dubaji pomalu zabydlujeme. A začínáme hned velkolepě, na největší přehlídce kreativní tvorby celého regionu, Dubai Design Week.

Šest dní – nespočet uměleckých oborů a disciplín, to je ve zkratce veletrh Dubai Design Week (11. 16. 11. 2019), událost, která si zaslouží přiblížit víc. Vždyť loni byla návštěvnost neuvěřitelných 75 tisíc. Co tedy návštěvníky na veletrhu tak láká? Podle organizátorů je to dynamického prostředí, ve kterém design a umění potkává ekonomická podpora a diverzita.

Sklárna Moser se představí hned v hlavním programu– Downtown Design, který vystavuje originální design z celého světa, včetně limitovaných kusů v sekci Downtown Edition. Tvorba na míru je pro Moser výsadní doména, na Downtown Design ale navíc budeme i mezi 3 výrobci, jejichž nová kolekce tu poprvé spatří světlo světa. Společně s mistrovskými rytinami Novelties 2020, „Z říše zvířat“, se tu blýskne ale i sám mistr rytec, Milan Chalupka. A přestože všechna fauna z rukou našich mistrů je jako živá, věříme, že dubajského návštěvníka zaujme hlavně rytina se symbolem Spojených arabských emirátů – běžícího plnokrevníka.

Pokud byste byli Blízkému východě v tomto týdnu alespoň poblíž, neváhejte. Na Dubai Design Week nás s retail partnerem Interior Works UAE najdete ve stánku 005.

Dále by Vás mohlo zajímat

© 2019 MOSER, a.s. Všechna práva vyhrazena.