Softhard

ručně broušené vázy

Softhard

ručně broušené vázy

Výška: 30,5 cm | Rok vytvoření: 2016 |Číslo produktu: 3270

Výška: 30,5 cm, Rok vytvoření: 2016, Číslo produktu: 3270

  • Slova autora: „Moje kolekce je založená na jednoduchosti a decentnosti. To samozřejmě nevylučuje asymetrii, překvapivost a intenzivní barevné variace. Všechny tyto fenomény by měly být v rovnováze. Důležitá je pro mne i velikost objektů, počítám s rozměry bytů a stolů, pro něž jsou určeny. Vždy důsledně dbám na funkčnost předmětů, i když někdy nabízím trochu jiný typ použití. Pracuji s designem již od šedesátých let a vím, jak všechny módní prvky rychle vyšuměly. Novost a současnost se nemusí projevovat agresivitou a okázalostí. Nové věci nás mohou překvapit, ale musí být schopny se usadit v historickém řetězci, který vytváří náš hodnotový žebříček.”
  • ručně foukáno z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu
  • ručně broušeno a ručně leštěno do vysokého lesku
Tradice od roku 1857

Poctivá ruční práce

Každý výrobek Moser vyžaduje hodiny, dny, týdny a mnohdy i měsíce rukodělného zpracování sklářskými mistry. Taje sklářského řemesla se tradičně předávají z generace na generaci.

  Ručně foukáno z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu
Ručně foukáno z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu
Ručně broušeno a leštěno do vysokého lesku
Ručně broušeno a leštěno do vysokého lesku
Knížák Milan
AUTOR DÍLA

Knížák Milan

Významný český výtvarník, hudebník, performer, bývalý ředitel Národní galerie v Praze a rektor Akademie výtvarných umění v Praze. Uspořádal více než sto samostatných výstav a zúčastnil se stovek společných výstav po celém světě. Jeho díla jsou zastoupena v nejvýznamnějších světových sbírkách, galeriích a muzeích.

© 2019 MOSER, a.s. Všechna práva vyhrazena.