Kariéra v Moseru

Proč pracovat v Moseru

Proč pracovat v Moseru

Proč pracovat v Moseru

Sklárna Moser je jedinečné místo, kde se můžete učit od největších hvězd v našem oboru - nejen na huti, ale i v kuličských, hranařských, ryteckých a malířských dílnách. Všechno děláme ručně stejně jako před 160 lety, výhradně z ekologicky šetrného bezolovnatého křišťálu. Je jen na vás, zda se sklářským legendám vyrovnáte, nebo je dokonce předčíte. Stejně jako špičkové profesionální kluby v nejrůznějších odvětvích se i my o své opory a mladé naděje dobře staráme. Chceme, aby naši skláři měli z práce radost a mohli ji prostřednictvím svých děl předávat všem, kdo ocení exkluzivitu křišťálu Moser.

Firemní benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvěk na stravování
  • penzijní připojištění ( 300 - 600 Kč dle odpracované doby )
  • možnost vzdělávacích kurzů
  • rehabilitační středisko

Spolupráce s mladými designéry a umělci

Spolupráce s mladými designéry a umělci

Spolupráce s mladými designéry a umělci

Cena Ludviga Mosera

Studujete sklářskou školu? Máte kreativní nápady na realizaci dekorativních broušených a rytých děl? Pak právě pro vás je určena soutěž Cena Ludwiga Mosera, kterou každoročně vyhlášujeme.

Spolupráce s Františkem Jungvirtem

František Jungvirt patří k nejoriginálnějším představitelům mladé generace českých sklářských umělců. Student ateliéru skla Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze kombinuje aktuální tendence současného designu a vizuálního umění s tradičními sklářskými postupy. A protože nejlepší se spojují s nejlepšími, František Jungvirt pro Moser navrhl dvě novátorské kolekce váz: Merano Pop, kde k vymalování ornamentálních vzorů použil techniku air-brush, a Merano Pop Rallye Light, která se vyznačuje tzv. nočním režimem - vázy díky fluorescenčním barvám nabývají nevšedních rozměrů a interiér tak rozzáří ve dne i v noci.

Vzdělávací program

Vzdělávací program

Vzdělávací program

Maturitní a učební obor

Moser, a.s. dlouhodobě spolupracuje se Střední uměleckoprůmyslovou školou Karlovy Vary, jejímž absolventům v oborech Designér skla a Sklář - výrobce a zušlechťovatel skla po vyučení nabízí kromě jiného i okamžitou pracovní nabídku s náborovým příspěvkem a možností ubytování.

Nabídka oborů

Designér skla (maturitní obor) – Více informací
Sklář (učební obor) – Více informací

Kariéra v Moseru

Vášeň pro sklářské řemeslo se často dědí po celé generace. Ale důležitější než geny jsou manuální zručnost, výtvarné nadání, pracovitost jakož i obchodní talent a touha něco dokázat. Už od dob Ludwiga Mosera u nás platí “Nemožné je jen to, o co se nepokusíme.” Staňte se členem nejlepší sklářské party na světě.

Kontaktní osoba
Dana Delinčáková, personální oddělení
+420 353 416 127 , +420 722 906 220
dana.delincakova@moser.com

© 2019 MOSER, a.s. Všechna práva vyhrazena.