• Úvod
  • breadcrumb-arrow
  • Blog
  • breadcrumb-arrow
  • VÁNOČNÍ STROMEK Z KARLOVÝCH VARŮ V PRAZE
12. prosince 2019

VÁNOČNÍ STROMEK Z KARLOVÝCH VARŮ V PRAZE

Dokázali byste si snad představit svátky bez symbolu, který sdílí téměř celý svět?

My rozhodně ne, a tak jsme se pustili do příprav už před adventem. Výsledek jehličím nevoní, i tak ale doslova vyzařuje atmosféru ryze vánoční. Řekneme Vám víc…

Nejprve Vás nasměrujeme. Najdete ho v Praze, v srdci historické části přímo pod Pražským hradem na Malé Straně. Právě tady, v hotelu Mandarin Oriental je Moser vánoční stromek. A hned na první pohled pochopíte, že o jehličnan tu skutečně nejde.

Moser v roce 2019 prošel zásadními změnami v rámci re-brandingu, jejichž součástí byl i vznik zbrusu nových obalů. Povedly se – odráží nejen jemný lesk Moser křišťálu, ale i hlavní DNA značky, tedy typický brus masivního křišťálu. Krásné krabičky a krabice jsme chtěli ukázat světu v plné kráse, a proto jsme se rozhodli vytvořit z nich právě náš vánoční stromek.

Na stavbu jich padlo víc jak 100 ks, které vytvořily v recepci hotelu Mandarin Oriental výraznou dominantu. A i když je náš stromek tak trochu jiný, ozdoby na něm rozhodně nechybí, vybrali jsme z našeho křišťálového pokladu opravdu to nejlepší. Najdete na něm kousky z našich ikonických kolekcí. Royal, Splendid, Lady Hamilton nebo Mozart – to je sestava, kterou není třeba rozsvěcet. A že jim to v mezinárodním prostředí hotelu opravdu sluší. Vždyť z těchto kousků pijí po celém světe královské rodiny, šlechtické rody i šejci.

Takto náročnou klientelu dokáže dlouhodobě uspokojit i hotelová síť Mandarin Oriental, pro představení nové vizuální podoby značky Moser v globálním měřítku jsme si proto lépe nemohli vybrat. Mandarin a Moser…co slyšíte v tomto melodickém spojení Vy? Pro nás v něm rezonuje sdílená úcta k zákazníkovi, tradici a hlavně neustálé směřování k dokonalosti.

Tak se stavte při procházce adventní Prahou na recepci a přesvědčte se sami, že Moser stromek svítí všemi těmito hodnotami.

Dále by Vás mohlo zajímat

© 2019 MOSER, a.s. Všechna práva vyhrazena.