• Úvod
  • breadcrumb-arrow
  • Blog
  • breadcrumb-arrow
  • MOSER ZBLÍZKA: ZAŽIJTE VÁNOCE VE SKLÁRNĚ
6. prosince 2019

MOSER ZBLÍZKA: ZAŽIJTE VÁNOCE VE SKLÁRNĚ

Advent je krásné období, čas, kdy se všechno zpomalí a nastává doba očekávání. Právě k takovým dnům se ručně vyráběné, průzračné i barevné sklo dokonale hodí.

A opravdu, vánočním svátkům a křišťálu Moser to dohromady vždycky skvěle ladí – prověřeno staletími. Atmosféru sklářského umění uprostřed zimy si můžete vychutnat i Vy. Zveme Vás totiž přímo do sklárny Moser do karlovarských Dvorů.

Kdy? Už v sobotu 14. 12. se na Vás budeme těšit v areálu sklárny společně s výběrem našich výrobků za opravdu skvělé sváteční ceny. A protože Vánoce dělají především maličkosti a detaily, jistě Vás potěší i ukázka práce jednoho z našich mistrů rytců a dalších tradičních českých řemesel. Máme pro Vás i jeden malý dárek! Kdo ještě nebyl v Moser muzeu sklářství a neviděl naši unikátní expozici, ten má jedinečnou šanci právě v rámci tohoto adventního dne. Tak hurá na prohlídku historie skla Moser. Vstup bude zdarma! Chybět samozřejmě nebude ani obligátní vánoční cukroví a něco horkého na zahřátí. Už za týden! Vypravte se k nám a zažijte zblízka Vánoce Moser!

Dále by Vás mohlo zajímat

© 2019 MOSER, a.s. Všechna práva vyhrazena.