• Úvod
  • breadcrumb-arrow
  • Blog
  • breadcrumb-arrow
  • CHYSTÁME SE VYPRÁVĚT PŘÍBĚH KŘIŠŤÁLOVÉ LÁSKY
20. ledna 2020

CHYSTÁME SE VYPRÁVĚT PŘÍBĚH KŘIŠŤÁLOVÉ LÁSKY

Může trvat celý život, desítky let, nebo se může jednat o vzplanutí, krátké, ale o to vášnivější. Láska tak ani nemůže být jen jedna, ale má nejrůznější podoby.

Za každou stojí jiné okolnosti, situace a příběhy plné nejrůznějších lidských emocí. A protože se blíží svátek zamilovaných, i my se brzy pustíme do vyprávění o tom, jak může láska zazářit. Nalaďte se na blyštivou romanci v moserovském duchu a začněte se těšit…

Hlavní protagonisté našich příběhů budou DVA. Budou je ovšem doprovázet i křišťálové kusy, které zdaleka nezůstávají v pozadí a jen jako kulisa. Moser sklo tvořené s láskou, ručně, lidmi pro lidi je plné života, který se probouzí, jakmile sklo začnete používat. Křišťál z Karlových Varů jednoduše žije, interaguje a svým vlastním způsobem pomáhá tvořit další a další příběh.

Začneme od prvních momentů – příprav, přes první společná setkání, oťukávání a přiťuknutí až po vznik a tvarování lásky tak, jako sklář tvoří křišťál z živé hmoty. K lásce samozřejmě patří společné myšlenky a vzájemná péče, a proto nebudou chybět ani zamilované dárky. Jednoduše půjdeme krok za krokem jednou osobní historií, ve které i díky Moser sklu láska naplno zazáří.

A které produkty z našeho portfolia se do příběhu zapojí? Sklenky Mozart vypadají na první pohled čistě a jednoduše, přitom se ale jedná o jeden z nejnáročnějších designů naší nápojové kolekce. Tahle rafinovanost se ke společnému poznávání stoprocentně hodí. No a sada Optic, ta má také mnoho tváří, dokáže ale okamžitě odzbrojit svou elegancí a bezprostředností. Jako kdybyste potkali někoho, koho už léta znáte. Mezi nápojovým sklem na Valentýna nemohou chybět ani naše skvostné dárky a objekty, kterým bude krom oblíbeného svícínku Lucy vévodit Moser srdce v barvě rosalin. Nejen díky tomuto kousku s příměsí zlata bude letošní svátek zamilovaných v podání Moser křišťálu opravdu srdeční záležitostí. Tak se zamilujte s námi!

Dále by Vás mohlo zajímat

© 2019 MOSER, a.s. Všechna práva vyhrazena.